![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka foto/video D90F - DivePro
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowa latarka nurkowa foto/video D90F DivePro - 9000 lumenów
Niezwykle kompaktowa, poręczna i wytrzymała latarka dla amatorów zdjęć i filmów podwodnych D90F firmy DivePro
Bardzo dobrze nadaje się do niewielkich i średnich zestawów oświetlenia.
Dobry wybór dla osób potrzebujących relatywnie niewielkiej wagi i gabarytów na podróż samolotem.
- kąt rozsyłu światła: 98° (pod wodą), 145° (w powietrzu)
- moc max. 9000 lumenów
Latarka posiada bezstopniową regulację intensywności strumienia światła.
Naciskając dwukrotnie przycisk włączamy bezstopniowe przyciemnianie.
Jasność zmienia się automatycznie od 100% do 1%. Pojedyncze naciśnięcie przycisku powoduje zablokowanie jasności.
Automatycznie zapamiętuje tę jasność i powraca do niej następnym razem po włączeniu.
Aby wyłączyć światło należy nacisnąć i przytrzymać przycisk przez 2 sekundy.
Włącznik ten jest równocześnie wskaźnikiem naładowania akumulatora, bez problemu obsłużymy go nawet w grubych rękawicach.
- Kolor niebieski - 100% - 70%
- Kolor zielony - 70% - 30%
- Kolor czerwony - mniej niż 30 %

Podstawowe cechy:
- Moc: 9000 lumenów.
- Czas świecenia:
- 70 minut przy najwyższej mocy 9000 lumenów
- 140 minut - 4500 lumenów
- 3000 minut - 90 lumenów
- Kąt świecenia: 98 stopni.
- Źródło światła: diody 18*XPG3 White LED
- Temperatura barwowa: 6000K
- Głębokość max: 100 metrów.
- Źródło zasilania: pakiet akumulatorów 14,4V 3400mAh B05C
Wymiary:
- Średnica: 65 mm.
- Dł. całkowita: 123 mm.
- Waga: 560 gr.
- Wyporność: -240 g pod wodą
Wyposażenie (zestaw z ładowarką):
- Opakowanie na latarkę.
- Latarka.
- Ładowarka USB.
- Pakiet akumulatorów 3400 mAh.
- 2 x zapasowe o-ringi.
- Instrukcja obsługi.
- Uchwyt kulowy
- Smycz.

Dane techniczne
| Kąt świecenia | 98 stopni |
| Moc | 9000 lm |
| Źródło światła | 18*XPG3 CREE LED |
| Tryby pracy | 1 |
| Barwa światła | 6000 K |
| Źródło zasilania | wbudowany akumulator |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 123 mm x 65 mm |
| Waga | 560 g (bez baterii) |
| Wyporność | -240 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



