![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka foto/video D80F - DivePro
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowa latarka nurkowa foto/video D80F DivePro - 8000 lumenów
Niezwykle kompaktowa, poręczna i wytrzymała latarka dla amatorów zdjęć i filmów podwodnych D80F firmy DivePro
Bardzo dobrze nadaje się do niewielkich i średnich zestawów oświetlenia.
Dobry wybór dla osób potrzebujących relatywnie niewielkiej wagi i gabarytów na podróż samolotem.
- kąt rozsyłu światła: 98°
- moc max. 8000 lumenów
Latarka posiada 5 podstawowych trybów świecenia
- światło białe zimne,
- światło białe ciepłe,
- światło zimne + ciepłe
- światło czerwone
- UV
Latarka włączamy/wyłączamy poprzez wciśniecie włącznika ze stali nierdzewnej znajdującego się z boku korpusu latarki.
Włącznik ten jest równocześnie wskaźnikiem naładowania akumulatora, bez problemu obsłużymy go nawet w grubych rękawicach.
- Kolor niebieski - 100% - 70%
- Kolor zielony - 70% - 30%
- Kolor czerwony - mniej niż 30 %

Podstawowe cechy:
- Moc: 8000 lumenów.
- Czas świecenia:
- 55 minut przy najwyższej mocy 8000 lumenów
- 110 minut - 4000 lumenów
- 3000 minut - 80 lumenów
- Kąt świecenia: 98 stopni.
- Źródło światła: diody 4*XML2 White+4*XML2 Yellow+4*XPE Red+4*UV365 LED
- Temperatura barwowa: 6500K / 5000K
- Głębokość max: 100 metrów.
- Źródło zasilania: pakiet akumulatorów 14,4V 3400mAh B05C
Wymiary:
- Średnica: 65 mm.
- Dł. całkowita: 123 mm.
- Waga: 560 gr.
- Wyporność: -240 g pod wodą
Wyposażenie (zestaw z ładowarką):
- Opakowanie na latarkę.
- Latarka.
- Ładowarka USB.
- Pakiet akumulatorów 3400 mAh.
- 2 x zapasowe o-ringi.
- Instrukcja obsługi.
- Uchwyt kulowy
- Smycz.

Dane techniczne
| Kąt świecenia | 98 stopni |
| Moc | 8000 lm |
| Tryby pracy | 5 |
| Barwa światła | 5000 K |
| Źródło zasilania | wbudowany akumulator |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 123 mm x 65 mm |
| Waga | 560 g (bez baterii) |
| Wyporność | -240 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



