![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Nurkowa latarka czołowa Big Blue HL450XW 120°
dodaj do przechowalni
Opis
HL450XW to genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć pod wodą wolne ręce, bądź mają je zajęte innym sprzętem.
Czołówka o mocy 450 lumenów pracuje w 4 trybach, które zmieniamy dużym i ergonomicznym przyciskiem. Zasilana jest popularnymi paluszkami AAA pozwalającymi na 2 godziny pracy w najmocniejszym trybie.
Ciekawą dodatkową opcją są wbudowane czerwone diody, dzięki którym partnerzy nie będą oślepiani.
Kąt świecenia w tym modelu wynosi 120° i jest on oczywiście wodoszczelny do głębokości 100 m!
Cztery tryby świecenia:
- 45 lm (I)
- 113 lm (II)
- 225 lm (III)
- 450 lm (IV)
Czas świecenia:
- 2 h (IV)
- 4 h (III)
- 8 h (II)
- 20 h (I)
Zasilana jest przez 3 baterie/akumulatorki AAA.
W zestawie:
- latarka
- dodatkowe O-ringi oraz smar
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Moc | 450 lm |
| Źródło światła | 2 diody XML |
| Tryby pracy | 4 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | AAA |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 85 mm x 37 mm |
| Waga | 189 g (z bateriami) |
| Wyporność | -55 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



