![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka z kanistrem CL2000B - DivePro
dodaj do przechowalni
Opis
Latarka z zasobnikiem (kanistrem) CL2000B - 2000 lm - DivePro
Latarka przeznaczona do nurkowania w konfiguracji technicznej - głównie do nurkowania wrakowe i jaskiniowego.
CL2000B DivePro to latarka o mocy 2000 lumenów i czasie pracy 400 minut przy maksymalnej mocy świecenia.
Latarka wyposażona jest w uchwyt Goodmana ze śrubą umożliwiającą szybkie złożenie i rozłożenie uchwytu bez użycia narzędzi.
Posiada ona skupioną wiązkę światła o kącie 4° i mocy 2000 lumenów.
Pomiędzy poszczególnymi trybami świecenia przechodzimy naciskając jeden przycisk, przyciskając ten sam przycisk dwa razy przechodzimy do trybu SOS - Quick Flash.
Kabel do baterii umiejscowiony jest na górze i przeznaczony jest do konfiguracji backmount.
Włącznik ten jest równocześnie wskaźnikiem naładowania akumulatora, bez problemu obsłużymy go nawet w grubych rękawicach.
- Kolor niebieski - 100% - 70%
- Kolor zielony - 70% - 30%
- Kolor czerwony - mniej niż 30 %

Podstawowe cechy:
- Kąt świecenia: 4 stopni.
- Źródło światła: dioda CREE XML3
- Temperatura barwowa: 6000K
- Czas pracy: 400 min/2000 lm lub 800 min/1000 lm
- Głębokość max: 100 metrów.
- Źródło zasilania: pakiet akumulatorów 14,4V 6800mAh
- Długość kabla ok. 120 cm
Wymiary:
- Kanister:
- długość 178mm
- średnica 55 mm
- Głowica - średnica 47 mm
Wyposażenie:
- Opakowanie na latarkę.
- Latarka.
- Uchwyt Goodman
- Ładowarka USB.
- Kanister 6800 mAh.
- 2 x zapasowe o-ringi.
- Instrukcja obsługi.
- 2 x ochronna opaska silikonowa o średnicy 60 mm i 50 mm
- Smycz.

Dane techniczne
| Kąt świecenia | 4 stopnie |
| Moc | 2000 lm |
| Źródło światła | dioda XML3 |
| Tryby pracy | 3 |
| Barwa światła | 6000 K |
| Źródło zasilania | oddzielny akumulator |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
Opinie o produkcie (0)



