![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka wielofunkcyjna foto/video M20 - DivePro
dodaj do przechowalni
Opis
Wielofunkcyjna latarka nurkowa foto-video M20 DivePro - 3000 lumenów
Niezwykle kompaktowa, poręczna i wytrzymała latarka foto/video M20 firmy DivePro dla amatorów fotografii podwodnej.
Bardzo dobrze będzie się sprawdzała dla osób, które chcą mieć jedną latarkę do kilku zadań.
Posiada ona szeroką wiązkę światła o mocy 2000 lm, światło punktowe 1000 lm
Dobry wybór jako zestaw (najlepiej 2 szt) do niewielkich kamerek typu GoPro lub aparatów fotograficznych.
- kąt rozsyłu światła: 120° szeroka wiązka, 5° wąska wiązka
- moc max. 3000 lumenów
Latarka włączamy/wyłączamy poprzez wciśniecie jednego z 2 włączników ze stali nierdzewnej znajdującego się z boku korpusu latarki.
Podwójny przełącznik pozwala na szybkie przełączanie funkcji i jasności. W każdym trybie można ustawić cztery poziomy jasności.
Włącznik ten jest równocześnie wskaźnikiem naładowania akumulatora.
- Kolor niebieski - 100% - 70%
- Kolor zielony - 70% - 30%
- Kolor czerwony - mniej niż 30 %

Podstawowe cechy:
- Moc: 2000 lumenów - szeroki kąt / 1000 lm wąski kąt.
- Czas świecenia:
- 100 minut przy najwyższej mocy 2000 lumenów (+40 min w trybie 10%)
- 200 minut światło punktowe (+40 min w trybie 10%)
- 70 minut wiązka szeroka + wąska (+10 min w trybie 10%)
- Kąt świecenia: 120 stopni / 5 stopni.
- Źródło światła: dioda XPG LED (Ra90)
- Temperatura barwowa: 5000K (szeroki) / 6500K (wąski)
- Głębokość max: 100 metrów.
- Źródło zasilania: akumulator 26650
Wymiary:
- Średnica: 54 mm.
- Dł. całkowita: 135 mm.
- Waga: 320 gr.
Wyposażenie (zestaw z ładowarką):
- Opakowanie na latarkę.
- Latarka M35-v2.
- Ładowarka USB.
- Akumulator 26650 5000 mAh.
- 2 x zapasowe o-ringi.
- Instrukcja obsługi.
- Uchwyt kulowy
- Smycz.
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Moc | 2000 lm |
| Źródło światła | dioda XPG |
| Tryby pracy | 9 |
| Barwa światła | 5000 K |
| Źródło zasilania | akumulator Li-Io 26650 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 135 mm x 54 mm |
| Waga | 320 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



