![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka nurkowa DC710 - OrcaTorch
dodaj do przechowalni
Opis
Latarka nurkowa DC710 OrcaTorch
Orcatorch DC710 to rozwojaow wersja znanej i bardzo docenianej przez nurków latarki D710.
Posiada funkcję zewnętrznego ładowania przez wbudowane gniazdo USB typu C, dzięki czemu nie musisz wyjmować z latarki akumulatora w celu naładowania.
Maksymalny strumień światła to aż 3000 lm
To latarka potrafiąca zaoferować bardzo dużo światła. Zarówno dla nurków rekreacyjnych czy technicznych latarka nurkowa OrcaTorch D710 będzie bardzo pomocna.
Dzięki temu że może świecić skupioną wiązką (kąt 6°) strumieniem aż 3000 lumenów to jest jedną z najmocniejszych latarek w swojej klasie!
Latarka D710 ma do wyboru kilka trybów jasności, które można używać w zależności od potrzeb w danym momencie nurkowania.
Istnieje możliwość montażu latarki na miękkim uchwycie Goodman za pomocą dołączonego adaptera. 
Do wyboru są następujące tryby:
- low (400 lm) - czas świecenia 7h 40min
- middle (800 lm) - czas świecenia 3h 40min
- high (1700 lm) - czas świecenia 1h 40min
- turbo (3000 lm)
Latarkę zasila jeden akumulator typu 21700 o pojemności 5000 mAh.

Podstawowe cechy:
- Bezpośrednie dostęp do USB typu C zapewnia wygodne ładowanie
- Dioda o mocy 3000 lm
- akumulator Li-Ion typu 21700 (5000 mAh)
- Kąt wiązki światła 6°
- 4 tryby świecenia
- Łatwa obsługa za pomocą bocznego przycisku ze stopu tytanu
- Funkcja blokady - zapobiega niepożądanemu włączeniu
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Wskaźnik naładowania akumulatora we włączniku
- Konstrukcja odporna na ciśnienie wody do głębokości 150 metrów
- Ochrona przed odwrotną polaryzacją, aby chronić przed niewłaściwą instalacją baterii
- Ochrona przed nadmiernym rozładowaniem
- Korpus latarki zbudowana z lotniczego aluminium o wysokiej wytrzymałości
- Obudowa z wysokiej jakości aluminium lotniczego odpornego na słoną wodę
- Wymiary: 163 mm x 36 mm
- Waga bez baterii 181 g

W zestawie:
- Latarka
- Akumulator 21700 pojemność 5000 mAh
- kabelek do ładowania
- smycz
- o-ring zapasowy
- etui

Dane techniczne
| Kąt świecenia | 6 stopni |
| Moc | 1700 lm / 3000lm |
| Źródło światła | dioda XML |
| Tryby pracy | 4 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | akumulator Li-Io 21700 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 150 m |
| Wymiary | 163 mm x 36 mm |
| Waga | 181 g (bez baterii) |
Opinie o produkcie (0)



