![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka nurkowa D850 - OrcaTorch
dodaj do przechowalni
Opis
Nurkowa latarka OrcaTorch D530V - główne oświetlenie
D850 to poręczna latarka nurkowa o wysokiej mocy i dalekim zasięgu wiązki światła.
Wysokiej jakości światło, dzięki pięciu diodom LED i optycznej konstrukcji.
Posiada 3 tryby oświetlenia i jest wyposażona w tytanowy przycisk boczny, który zapewnia łatwe i wygodne użytkowanie.
Wskaźnik baterii zapewnia wyświetla pozostały czas pracy baterii. Dodatkowo funkcja bezpiecznej blokady zapobiega przypadkowemu użyciu.
Podstawowe cechy:
- 5 diód LED o maksymalnej mocy wyjściowej 2500 lumenów
- 3 tryby świecenia: 2500 lm (3,5 h), 1050 lm (5h), 300 lm (13,5 h)
- 2 akumulatory litowo-jonowego 26650 (5000 mAh)
- 6° kąt świecenia głównej wiązki
- Tytanowy przycisk boczny, odporny na korozję i wygodny w użyciu
- Funkcja blokady bezpieczeństwa, zapobiega przypadkowemu użyciu
- Wskaźnik naładowania baterii
- Inteligentna ochrona przed przegrzaniem
- Funkcja zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem i rozładowaniem
- Konstrukcja odporna na ciśnienie wody do głębokości 150 metrów
W zestawie:
- Latarka
- Akumulatory 2 x 26650
- ładowarka
- smycz
- o-ring
- walizka
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 6 stopni |
| Moc | 2500 lm |
| Źródło światła | dioda XML |
| Tryby pracy | 3 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | akumulatory Li-Io 26650 (2 szt) |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 150 m |
| Wymiary | 230 mm x 60 mm |
| Waga | 453 g (z bateriami) |
| Wyporność | -80 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



