![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka nurkowa D520 - OrcaTorch
dodaj do przechowalni
Opis
Lekka i prosta latarka nurkowa OrcaTorch D520V
Lekka latarka nurkowa z mechanicznym przełącznikiem obrotowym - niezawodność pod wodą.
Posiada amerykańską diodę LED XM-L2 (U4) maksymalnej mocy 1000 lumenów, temperaturze barwowej 5000K, co zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów.
Zasilana przez jeden akumulator 18650, jej czas pracy może osiągnąć 2 godziny.
Dodatkowo wytrzymała konstrukcja odporna na ciśnienie wody i łatwa obsługa.
Latarka D520 sprawdzi się zarówno podczas nurkowania rekreacyjnego jak i technicznych.

Podstawowe cechy:
- Dioda XM-L2 (U4) LED o maksymalnej mocy 1000 lumenów
- Działa na akumulatorach: 1 x 18650 lub 2 x CR123A lub 2 x 16340
- Mechaniczny przełącznik obrotowy zapewnia niezawodność pod wodą
- Konstrukcja odporna na ciśnienie wody do głębokości 150 metrów
- Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, w celu ochrony przed niewłaściwą instalacją baterii
- Funkcja zabezpieczająca przed nadmiernym rozładowaniem
- Obudowa wykonana z wysokiej jakości aluminium lotniczego
- Najnowsze wykończenie anodyzowane odporne na korozję
- Aluminiowy odbłyśnik z profesjonalną analizą optyczną
- Obustronnie powlekane szkło hartowane o wysokiej odporności na ciśnienie wody na głębokościach

W zestawie:
- Latarka
- Akumulator 18650 (3400 mAh)
- Ładowarka
- smycz
- o-ring
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 12 stopni |
| Moc | 1000 lm |
| Źródło światła | dioda XM-L2(U4) |
| Tryby pracy | 1 |
| Barwa światła | 5000 K |
| Źródło zasilania | akumulator Li-Io 18650 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 150 m |
| Wymiary | 124 mm x 30 mm |
| Waga | 113 g (bez baterii) |
Opinie o produkcie (0)



