![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka X-Adventurer M5000 130°
dodaj do przechowalni
Opis
Latarka foto - video X-Adventurer M5000 130°
M5000 to lampa do fotografii podwodnej marki X-Adventurer. Diody LED COB w modelu M5000 na uzyskanie wskaźnika odwzorowania barw CRI na poziomie 85, generując 5000 lumenów o kącie rozproszenia 130°, co pozwala na szerokie oświetlenie obszaru.
Model M5000 obsługuje tryby Strobe Flash, Auto-Shut-Off oraz tryb Turbo (tryb Strobe Flash oraz tryb Turbo osiągają nawet 8500 lumenów).
To nurkowe oświetlenie wideo to idealne światło do fotografii i wideofilmowania, które ułatwia skupienie się na idealnym kadrze.
Specyfikacja:
- Kąt emisji światła 130°
- Temperatura barwowa / Wskaźnik oddawania barw 5000K / Ra85
- Moc: 5000 lm (10 poziomów jasności), 8500 lm w trybie lampy błyskowej Strobe Flash oraz trybie Turbo
- Czas pracy: 55 min / turbo 30 min
- Wskaźnik poziomu naładowania baterii
- (60% ~ 100%) Niebieski
- (15% ~ 60%) Zielony
- (5% ~ 15%) Czerwony
- (5% lub mniej) Błysk czerwony
- Metody sterowania: Pokrętło regulacyjne + przycisk trybów
- Zasilanie: Akumulator litowo-jonowy, 3400mAh
- Klasa wodoszczelności: 150 m, IPX8 (Klasa ochrony JIS 8)
- Wymiary: ø67mm x 134mm (bez uchwytów)
- Waga: 485 g na lądzie, (210 g pod wodą)
- Materiał: Antykorozyjny stop aluminium
W zestawie:
- 1 x Akumulator litowo-jonowy,
- 1 x Adapter AC,
- 1 x Adapter YS,
- 1 x Adapter kulowy,
- 2 x Uszczelki O-ring,
- 1 x Pokrowiec miękki
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 130 stopni |
| Moc | 5000 lm |
| Źródło światła | dioda COB |
| Tryby pracy | 10 |
| Barwa światła | 5600 K |
| Źródło zasilania | oddzielny akumulator |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 150 m |
| Wymiary | 134 mm x 67 mm |
| Waga | 485 g (z bateriami) |
| Wyporność | -210 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



