![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka US-15 Compact
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowa latarka nurkowa US-15 Compact
Latarka w zestawie z miękkim uchwytem Goodman.
Podstawowe cechy:
- Źródło światła: LED "Cree"-XML U2, barwa biała
- Moc: 10W, 1500 lm
- Kąt świecenia: 10 stopni
- Temperatura barw.: 6000K-7000K (zimna)
- Zasilanie: 3 x bateria AA
- Materiał: anodyzowane aluminium
- Głowica: soczewka z ultra przejrzystego, hartowanego szkła
- Wodoszczelność: 200 m (IP68)
- Czas świecenia: około 3,0 h
- Wymiary: 130mm x 50mm(głowica) x 40mm(body)
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 10 stopni |
| Moc | 1500 lm |
| Źródło światła | dioda XML U2 |
| Tryby pracy | 1 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | AA |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 200 m |
| Wymiary | 130 mm x 50 mm |
Opinie o produkcie (0)



