![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka TecLight Standard - Tecline
dodaj do przechowalni
Opis
Latarka Teclight Standard to niezwykle wszechstronna latarka główna z 3 trybami świecenia.
Całkowita max. moc świecenia to 3900 lm, maksymalny czas świecenia 7h
Uchwyt Goodman z uchwytem skuterowym pozwalającym wygodne przechwytywanie latarki prawą ręką.
Rewelacyjny zestaw do podróży - cały zestaw z akumulatorem (dopuszczonym do przewozu lotniczego) - to tylko 1 kg.
Potrzebujesz mocniejszego akumulatora?
Nic straconego, głowica jest kompatybilna z akumulatorami Ammonite, więc zawsze można rozbudować ten zestaw.
Dostępne tryby świecenia:
- komunikacyjny (wąska wiązka światła)
- video (szeroka wiązka światła)
- łączony

Podstawowe dane:
- Materiał: aluminium anodowane / POM C (Delrin)
- Diody LED: 1x XML II (tryb komunikacja), 7x XPG II (tryb video)
- Moc: 10W (tryb komunikacja); 30W (tryb video)
- Emisja światła maks.: 3900 lm
- Kąt świecenia: 6° (tryb komunikacja); 120° (tryb video)
- Temperatura światła: 6500 K
- Czas pracy na akumulatorze 7Ah:
- 7godz. (tryb komunikacja);
- 2godz. 30min (tryb video);
- 1godz. 50min. (tryb komunikacja + video)
- Maks. głębokość operacyjna: 150 m
- Waga na powierzchni: 1kg (z akumulatorem)
- Czas ładowania: 2h 30’
Dostępne warianty:
- Głowica latarki TecLight Standard
- Głowica latarki TecLight Side Mount z kablem 1,5m
- Głowica latarki TecLight Side Mount z kablem 1,5m + Akumulator Li-Ion 11.1 V, 7 Ah, 75 Wh
- Głowica latarki TecLight Standard + Akumulator Li-Ion 11.1 V, 7 Ah, 75 Wh
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 6/120 stopni |
| Moc | 3900 lm |
| Źródło światła | dioda XML2/diody XPG |
| Tryby pracy | 3 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | oddzielny akumulator |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 150 m |
| Waga | 1 kg (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



