![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka S40 Plus - DivePro
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowa latarka nurkowa S40 Plus DivePro - 4200 lumenów
Poręczna i wytrzymała podstawowa latarka S40 Plus firmy DivePro dla bardziej zaawansowanych nurkowań rekreacyjnych.
Latarka nurkowa S40 Divepro to latarka, która dostarczy bardzo dużej ilości światła oraz zapewni długi czas świecenia.
Czas świecenia latarki przy maksymalnej mocy wynosi 100 minut, przy średniej 200 minut, przy minimalnej 1000 minut.
- kąt rozsyłu światła: 9°
- moc max. 4200 lumenów
Latarka posiada 4 podstawowe tryby świecenia:
- najwyższa moc 4200 lumenów,
- średnia moc 2100 lumenów,
- miska moc 420 lm
- S.O.S.
Latarka włączamy/wyłączamy poprzez wciśniecie włącznika ze stali nierdzewnej znajdującego się z boku korpusu latarki.
Włącznik ten jest równocześnie wskaźnikiem naładowania akumulatora, bez problemu obsłużymy go nawet w grubych rękawicach.
- Kolor niebieski - 100% - 70%
- Kolor zielony - 70% - 30%
- Kolor czerwony - mniej niż 30 %

Podstawowe cechy:
- Moc: 4200 lumenów.
- Czas świecenia:
- 100 minut przy najwyższej mocy 2600 lumenów
- 200 minut - 2100 lumenów
- 1000 minut - 420 lumenów
- Kąt świecenia: 9 stopni.
- Źródło światła: dioda CREE XHP70.2 LED (Ra90)
- Temperatura barwowa: 6500K
- Głębokość max: 100 metrów.
- Źródło zasilania: akumulatory 2 x 26650
Wymiary:
- Średnica: 54 mm.
- Dł. całkowita: 226 mm.
- Waga: 450 g (z baterią)
- Wyporność: -180 g pod wodą (z baterią)
Wyposażenie (zestaw z ładowarką):
- Opakowanie na latarkę.
- Latarka,
- Ładowarka USB.
- Akumulatory 2x26650 5000 mAh.
- 2 x zapasowe o-ringi.
- Instrukcja obsługi.
- Smycz

Dane techniczne
| Kąt świecenia | 9 stopni |
| Moc | 4200 lm |
| Źródło światła | dioda XHP70.2 |
| Tryby pracy | 4 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | akumulator Li-Io 26650 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 156 mm x 54 mm |
| Waga | 350 g (z bateriami) |
| Wyporność | -150 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



