![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka S26-v2 - DivePro
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowa latarka nurkowa S26-v2 DivePro - 2600 lumenów
Niezwykle kompaktowa, poręczna i wytrzymała podstawowa latarka S26 firmy DivePro dla bardziej zaawansowanych nurkowań rekreacyjnych.
Przy bardzo niewielkich gabarytach oferuje imponujący strumień światła.
Latarka nurkowa S26 Divepro to latarka, która dostarczy dużej ilości światła przy zachowaniu gabarytów porównywalnych ze znacznie słabszymi latarkami.
Czas świecenia latarki przy maksymalnej mocy wynosi 65 minut, przy średniej 150 minut, przy minimalnej 1500 minut.
- kąt rozsyłu światła: 6°
- moc max. 2600 lumenów
Latarka posiada 4 podstawowe tryby świecenia:
- najwyższa moc 2600 lumenów,
- średnia moc 1130 lumenów,
- miska moc 110 lm
- S.O.S.
Latarka włączamy/wyłączamy poprzez wciśniecie włącznika ze stali nierdzewnej znajdującego się z boku korpusu latarki.
Włącznik ten jest równocześnie wskaźnikiem naładowania akumulatora, bez problemu obsłużymy go nawet w grubych rękawicach.
- Kolor niebieski - 100% - 70%
- Kolor zielony - 70% - 30%
- Kolor czerwony - mniej niż 30 %

Podstawowe cechy:
- Moc: 2600 lumenów.
- Czas świecenia:
- 65 minut przy najwyższej mocy 2600 lumenów
- 150 minut - 1130 lumenów
- 1500 minut - 110 lumenów
- Kąt świecenia: 6 stopni.
- Źródło światła: dioda CREE XHP50.2 LED
- Temperatura barwowa: 6500K
- Głębokość max: 100 metrów.
- Źródło zasilania: akumulator 21700
Wymiary:
- Średnica: 47 mm.
- Dł. całkowita: 156 mm.
- Waga: 285 g (z baterią)
- Wyporność: -140 g pod wodą (z baterią)
Wyposażenie (zestaw z ładowarką):
- Opakowanie na latarkę.
- Latarka,
- Ładowarka USB.
- Akumulatory 21700 5000 mAh.
- 2 x zapasowe o-ringi.
- Instrukcja obsługi.
- Smycz
- Latarka jest kompatybilna z uchwytem Divepro Z15 (do dokupienia osobno).
- Możliwość rozszerzenia wiązki do 360 stopni z dyfuzorem (należy zakupić osobno).
- Możliwość zamontowania dłuższej pokrywy dla dodatkowej baterii dla zwiększenia czasu świecenia.

Dane techniczne
| Kąt świecenia | 6 stopni |
| Moc | 2600 lm |
| Źródło światła | dioda XHP50.2 |
| Tryby pracy | 4 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | akumulator Li-Io 21700 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 156 mm x 47 mm |
| Waga | 285 g (z bateriami) |
| Wyporność | -140 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



