![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka D860 - OrcaTorch
dodaj do przechowalni
Opis
OrcaTorch D860 to wysokiej jakości latarka nurkowa.
Źródło światła to trzy diody LED, latarka może osiągnąć moc 4200 lumenów.
Dzięki funkcji bezpośredniego ładowania, możemy ładować ją bez wyjmowania akumulatora. Wskaźnik baterii zapewnia widok poziomu naładowania baterii, a tytanowy przycisk z funkcją blokady zapobiega przypadkowemu użyciu. Ponadto uchwyt ze specjalnymi otworami pozwala na swobodne przymocowanie latarki do różnych urządzeń.


Podstawowe cechy:
- Trzy diody LED o maksymalnej mocy 4200 lumenów
- System szybkiego ładowania bezpośredniego 3,5 godziny
- Kąt rozsyłu wiązki światła: 10 stopni, poświata 80 stopni
- Wymienny zestaw akumulatorów INR
- Tytanowy przycisk, łatwy w obsłudze
- Funkcja blokady bezpieczeństwa, w celu uniknięcia nieprawidłowego użytkowania
- Specjalnie zaprojektowany uchwyt, ułatwia użytkowanie i montaż latarki
- Wskaźnik poziomu naładowania baterii
- Wskaźnik ładowania LED
- Inteligentne zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Funkcja ochrony przed nadmiernym naładowaniem i rozładowaniem
- Konstrukcja odporna na ciśnienie wody do głębokości 150 m
- Obudowa wykonana z wysokiej jakości aluminium lotniczego
- Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, aby chronić przed niewłaściwą instalacją baterii
- Dwustronnie powlekane szkło hartowane o wysokiej odporności na ciśnienie wody na głębokościach
- Wymiary: 64 x 189 mm
- Waga: 773 g (z baterią)



W zestawie:
- Latarka
- akumulator
- ladowarka
- o-ring zapasowy
- walizka
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 10 stopni |
| Moc | 4200 lm |
| Źródło światła | 3 dioda XML |
| Tryby pracy | 3 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | oddzielny akumulator |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 150 m |
| Wymiary | 189 mm x 64 mm |
| Waga | 773 g (z bateriami) |
| Wyporność | -345 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



