![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka D18 Plus - DivePro
dodaj do przechowalni
Opis
Kompaktowa latarka nurkowa D18 plus DivePro - 1800 lumenów
Niezwykle wytrzymała, w miarę poręczna i długo działająca latarka D18 plus firmy DivePro
D18 to bardzo poręczna i łatwa w obsłudze latarka, nawet w grubych rękawicach.
- kąt rozsyłu światła: 4°
- moc max. 1800 lumenów
Latarka posiada 3 podstawowe tryby świecenia
- najwyższa moc 1800 lumenów,
- średnia moc 900 lumenów,
- SOS
Latarka włączamy/wyłączamy poprzez obrót głowicy względem korpusu latarki. Zmiana trybu pracy poprzez obrót głowicy co 2 sekundy.
Podstawowe cechy:
- Moc: 1800/900 lumenów.
- Czas świecenia:
- 300 minut przy najwyższej mocy 1800 lumenów
- 600 minut - 900 lumenów
- Kąt świecenia: 4 stopnie.
- Źródło światła: dioda CREE XML-L3 LED
- Temperatura barwowa: 6500K
- Głębokość max: 100 metrów.
- Źródło zasilania: 2 x akumulator 26650
Wymiary:
- Średnica: 47 mm.
- Dł. całkowita: 203 mm.
- Waga: 350 g (z baterią)
- Wyporność: -274 g pod wodą (z baterią)
Wyposażenie:
- Opakowanie na latarkę.
- Latarka
- 2 x zapasowe o-ringi.
- Instrukcja obsługi.
- Smycz

Dane techniczne
| Kąt świecenia | 6 stopni |
| Moc | 1800 lm |
| Źródło światła | dioda XML-L3 |
| Tryby pracy | 3 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | akumulator Li-Io 32650 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 203 mm x 47 mm |
| Waga | 350 g (z bateriami) |
| Wyporność | -274 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



