![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka Big Blue VTL9000P max 10/120°
zapytaj o dostępność
dodaj do przechowalni
Opis
VTL9000P to bardzo popularny model zarówno wśród nurków technicznych jak i miłośników fotografii podwodnej!
Cechą, która wyróżnia ten model spośród innych jest przede wszystkim zmienny kąt świecenia.
Mamy do dyspozycji kąt 10 oraz 120°.
VTL9000P jako źródło światła ma:
13 x XML LED
posiada również wbudowane 6 czerwonych diód XPE Led

Tryby świecenia:
szeroki kąt:
- 2250 lm (I),
- 4500 lm (II),
- 9000 lm (III),
skupiony kąt:
- 725 lm (I),
- 1450 lm (II)
- 2900 lm (III)
- czerwony 500 lm
czas świecenia:
- 3 h (III),
- 6 h (II),
- 12 h (I),
W zestawie:
- miękki uchwyt Goodmana,
- standardowa 1" kulka do mocowania,
- żółty filtr
- ładowarka
- akumulator-pakiet 4 x 18650.
- wodoszczelny worek
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 10/120 stopni |
| Moc | 8000 lm |
| Źródło światła | 13x diód XML i 6 XPE czerwonych |
| Tryby pracy | 4 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | pakiet Li-Io 18650 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 150,3 mm x 63 mm |
| Waga | 548 g (z bateriami) |
| Wyporność | -203 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



