![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka Big Blue VTL13500PB 10/120°
dodaj do przechowalni
Opis
Latarka nurkowa Big Blue VTL 13500P 10/120°
VTL9000PB to bardzo mocna latarka z dodatkowymi niebieskimi i czerwonymi diodami. Posiada moc 13500 lumenów, kąt świecenia 10/120°.
Dzięki mocnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 21700x4 latarka pracuje aż 2,5 godziny na najmocniejszym trybie.
Modele z serii VTL to popularne oświetlenie zarówno wśród nurków technicznych jak i miłośników fotografii podwodnej.
Wyposażona w sygnalizator stanu baterii wbudowany w przycisk, który ułatwia nam w operowaniu pomiędzy czterema trybami pracy.
W zestawie dwa poręczne uchwyty. Źródło światła to 8 diód LED.

Podstawowe cechy:
- Źródło światła: 18 x XML LED
- Moc światła:
-
Szeroki kąt: 3375 Lm (level I), 6750 Lm (level II), 13500 Lm (level III)
-
Skupiony kąt: 725 Lm (level I), 1450 Lm (level II), 2900 Lm (level III)
-
- Czas pracy: 2,5 h (level III), 5 h (level II) oraz 10 h (level I)
- Kąt świecenia: 10°/120°
- Materiał: aluminium, antykorozyjne
- Zasilanie: Akumulator Li-ion 18650x4
- Zabezpieczenia: podwójne O-ringi
- Barwa światła: 6500K
- Max głębokość: 100 m
W zestawie:
- uchwyt Goodmana (miękki),
- mocowanie kulkowe
- żółty filtr
- czerwony filtr
- linka
- ładowarka wraz z akumulatorem.
- dodatkowe oringi
- smar
- wodoszczelny worek
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 10/120 stopni |
| Moc | 9000 lm |
| Źródło światła | 11 x XML LED + 6 x XPE Red LED + 8 x XPE Blue LED |
| Tryby pracy | 3 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | pakiet Li-Io 18650 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 100 m |
| Wymiary | 150,5 mm x 63 mm |
| Waga | 550 g (z bateriami) |
| Wyporność | -205 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



