![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Latarka Big Blue TL8000P mini 10°
dodaj do przechowalni
Opis
Latarka nurkowa Big Blue TL 8000P mini 10°
TL8000P mini to bardzo mocna i jednocześnie kompaktowa latarka, jest to mniejsza wersja latarki TL8000. Posiada moc 8000 lumenów, kąt świecenia 10°.
Dzięki mocnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 21700x4 latarka pracuje aż 2 godziny na najmocniejszym trybie.
Wyposażona w sygnalizator stanu baterii wbudowany w przycisk, który ułatwia nam w operowaniu pomiędzy czterema trybami pracy.
W zestawie dwa poręczne uchwyty. Źródło światła to 8 diód LED.

Tryby świecenia:
- 800 lm (I),
- 2000 lm (II),
- 4000 lm (III),
- 8000 lm (IV),
czas świecenia:
- 2 h (IV),
- 4 h (III),
- 8 h (II),
- 20 h (I)
W zestawie:
- uchwyt Goodmana (miękki),
- uchwyt typu "rączka"
- linka
- ładowarka wraz z akumulatorem.
- dodatkowe oringi
- smar
- wodoszczelny worek
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 10 stopni |
| Moc | 8000 lm |
| Źródło światła | 8 x dioda XML |
| Tryby pracy | 4 |
| Barwa światła | 6500 K |
| Źródło zasilania | pakiet Li-Io 21700 |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 150 m |
| Wymiary | 144 mm x 78 mm |
| Waga | 746 g (z bateriami) |
| Wyporność | -302 g (z bateriami) |
Opinie o produkcie (0)



