![]() |
![]() |
![]() |
| Darmowa dostawa dla zakupów powyżej 500 zł lub Przesyłka kurierska 19,99 zł (dla zamówień powyżej 200 zł) |
Paczkomat Inpost - od 15,99 zł (powyżej 150 zł) lub odbiór osobisty - 0 zł |
Zapłać w ratach lub za 30 dni. Wybierz PayPo lub CashBill |
Głowica Led Solaris NextGen - Ammonite System
dodaj do przechowalni
Opis
Latarka Led o niezwykle dużej mocy.
AMMONITE Led Solaris NextGen doskonale sprawdza się jako światło główne. Źródłem światła jest 5 diód Led XPL firmy Cree®, o całkowitej mocy 4500 lumenów. Temperatura barwowa światła latarki wynosi 7000K, kąt świecenia – 6º z łagodną poświatą.
Głowica Led Solaris NG wyposażona jest w mikroprocesorowy przełącznik z regulacją natężenia światła w 3 trybach BOOST, OPERATIONAL i BACK-UP .
Przełącznik posiada dodatkową funkcję ostrzegającą przed rozładowaniem akumulatora.
Obudowa latarki wykonana jest z aluminium anodowanego. W głowicy wykorzystano szkło hartowane o grubości 6 mm, uszczelnione trzema o-ringami.

Czas pracy:
- Accu Type 10 - 3h 10 min
- Accu Type 14 - 4h 50 min
- Accu Type 24 - 8h 05 min
Specyfikacja:
- źródło światła: 5 x LED XPL
- strumień światła max.: 4500 lm
- kąt świecenia: 6º
- moc: 50 W
- temperatura barwowa: ok. 7000 K
- typ włącznika: czujnik magnetyczny z reg. natężenia światła
- materiał: Delrin® /aluminium anodowane
- długość max: 117 mm
- średnica max: 61 mm
- szyba czołowa: 6 mm szkło hartowane
- waga: 340 g
- waga w wodzie: 130 g
- test ciśnieniowy: 25 bar
- max głębokość użycia: 200 m
Kupując samą głowicę, otrzymujesz głowice bez kabla. Kabel można dokupić osobno.
Latarka sprzedawana jest bez uchwytu Goodman, który można kupić osobno (miękki lub klasyczny)
Dane techniczne
| Kąt świecenia | 11 stopni |
| Moc | 3000 lm |
| Źródło światła | 3 diody XPL |
| Tryby pracy | 3 |
| Barwa światła | zimna |
| Źródło zasilania | oddzielny akumulator |
| materiał | aluminium anodowane |
| max głebokość | 200 m |
| Wymiary | 101 mm x 48 mm |
| Waga | 223 g |
| Wyporność | -100 g |
Opinie o produkcie (0)



