Producenci

Divemarket na Facebook

 

darmowa dostawa dostawa - paczkomat Inpost pomoc w zakupach
Darmowa dostawa 
dla zakupów powyżej 300 zł
lub
Przesyłka kurierska 13,99 zł
(dla zamówień powyżej 100 zł)

Dostawa Inpost - od 7,90
(powyżej 100 zł)

lub odbiór osobisty - 0 zł
Służymy pomocą przy zakupach. 
Napisz do nas

 

Komputery nurkowe

Aby przebywanie pod wodą było nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne, przyda się komputer nurkowy. Tego typu urządzenie jest nowoczesną odpowiedzią na wyzwania związane z nurkowaniem. To dość złożony elektroniczny sprzęt zakładany zazwyczaj na nadgarstek. Jego wygląd może być bardzo zbliżony od zegarka, ale dostępne są też komputery nurkowe o znacznie większych wymiarach. Ich głównym zadaniem jest stały pomiar parametrów takich jak:

  • głębokość aktualna,
  • głębokość najgłębszego punktu,  największa osiągnięta głębolość danego nurkowania
  • czas nurkowania.
  • Czas pozostały w ramach nurkowania bez dekompresji

Analiza rejestrowanych danych pozwala na wyświetlanie informacji dotyczących bezpiecznego przeprowadzenia procesu wynurzania oraz przystanków dekompresyjnych. Dzięki temu komputery nurkowe zastępują tabele nurkowe, zapewniając jednocześnie znaczną wygodę. Funkcja zapisu danych pozwala również na ich późniejsze przeglądanie i skopiowanie – np. na komputer lub smartfon.

Komputery nurkowe dla początkujących i zaawansowanych

W naszej ofercie znajdują się zarówno prostsze komputery nurkowe idealne dla początkujących, jak i zdecydowanie bardziej zaawansowane urządzenia, które zadowolą nawet zawodowców. Do nurkowania rekreacyjnego wystarczy model z kilkoma podstawowymi funkcjami, jednak nurkowania techniczne wymagają pomiaru większej ilości parametrów i możliwości obsługi kilku mieszanek gazowych. Dostępne są też urządzenia z trybem free dive dla osób nurkujących na bezdechu.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie? Przede wszystkim na dostępne funkcje i tryby pracy. Warto jednak pamiętać, że do rekreacji wystarczy jeden z podstawowych modeli. Przyda się podświetlenie ekranu, by do sprawdzenia aktualnych parametrów nie była potrzebna latarka nurkowa, a także dodatkowe sygnały ostrzegawcze (świetlne i dźwiękowe). Ważna jest ponadto trwała, wydajna bateria. Wielu użytkownikom zależy też na dostępności różnych form łączności oraz na atrakcyjnym wyglądzie. W naszym asortymencie znajdziesz właściwy model niezależnie od preferencji. Sprawdź dostępne komputery nurkowe i skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy przy zakupie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl